قلاده ضد پارس برای سگهای کوچک

قلاده ضد واق بهترین وسیله برای جلوگیری از واق زدن سگها می باشد که با سیستم آموزشی از واق زدن سگها جلوگیری می کند.
این قلاده دارای سیتم تنظیم حساسیت به صدا بوده که بر اساس نژاد سگ و حجم صدای آن می توان آنرا با مقادر مناسب تنظیم کرد.


سیستم کاری قلاده ضد پارس :

این قلاده به زیر گردن سگ بسته می شود که از طریق رسانای صوتی صدا را به قلاده منتقل کند. قلاده در صورت واق زدن سگ در دو مرتبه اول فقط الارم صوتی دارد که سگ مجدد واق نکند و در صورتی که ادامه دهد یک شوک الکتریکی خیلی خفیف به سگ می دهد که سختی قابل حس کردن است. در صورت ادامه دادن سگ این شوک به مرور افزایش پیدا کرده تا سگ دیگر واق واق نکند. این سیستم تا 7 مرحله ادامه دارد و در صورتی که سگ همچنان واق کند یک دقیقه دستگاه غیر فعال شده سپس از مرحله اول شروع به کار می کند


احتمال تاثیرگذاری قلاده ضد پارس :

یکی از مهمترین سوالات صاحبان سگ این است که آیا قطعا این وسیله از واق زدن سگ جلوگیری می کند؟ 
جواب : این روش مانند تمام متدهای آموزشی وابسته به هوش و شرایط سگ دارد ولی تجربه مشتریان نشان داده که بالای 90 درصد سگها با این وسیل دیگر پارس نمی کنند.


آیا این قلاده سگ را اذیت نمی کند ؟

جواب صادقانه این سوال این است که بله قطعا سگ اذیت می شود ولی مانند تمام روشهای تنبیهی باید مقداری اذیت شود تا متوجه کار اشتباهش شود در غیر این دلیلی ندارد با شنیدن صدای سوت ساکت شود. و از طرفی این قلاده استاندارد بود و تا حد مشخصی شوک را انتقال می دهد که سگ آسیب نبیند.


 نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

قلاده ضد پارس برای سگهای کوچک مدل 465

  • 440,000 تومان


کالاهای مرتبط

قلاده ضد واق واق ( قلاده ضد پارس)

قلاده ضد واق واق ( قلاده ضد پارس)

این قلاده با قابلیت سه هشدار با بوق میباشد برای جلوگیری از پارس سگ و در مرحله ی چهارم با ویبره ای کوچک به سگ هشدار میدهدو بعد از مدت کوتاهی میتواند او..

480,000 تومان

باتری قلاده ضد پارس

باتری قلاده ضد پارس

باتری قلاده ضد پارس خصوصیات باتری :نوع باتری آلکالاین مخصوص قلاده های ضد پارسمدل باتری : 4LR44  –  476A  – 4A76کیفیت ساخ..

40,000 تومان

قلاده ضد پارس سه حالته (صدا،ویبره، شوک) شارژی و ضد آب مدل IP65

قلاده ضد پارس سه حالته (صدا،ویبره، شوک) شارژی و ضد آب مدل IP65

دارای 3 دکمه قابل تنظیم شامل: دکمه بوق دستگاه، دکمه ویبره یا لرزش قابل تنظیم از 0 تا 7 و دکمه شوک قابل تنظیمضد آب و به همراه شارژرمناسب برای سگ های با..

1,400,000 تومان

قلاده آموزشی

قلاده آموزشی

قلاده های زنجیری با حلقه یا همان قلاده های خفتی تربیتی یا شوک برای جابجایی سگ در مسافت های کوتاه استفاده میشود.این قلاده ها به نحوی ساخته شدن که با کش..

80,000 تومان

برچسب ها: قلاده ضد پارس برای سگهای کوچک